راهنمای سایت

به نام خدا
مفتخریم که توانسته ایم مجموعه ای ازبهترین انیمه های چینی (دانگوا) کمیاب ؛ به روز وجذاب کشور چین را با ترجمه ی فارسی با بهترین کیفیت و در دو کیفت برای رفاه حال شما کاربران عزیز فراهم کنیم تا دیگر مجبور به جستجوها و دانلودهای طولانی در سایت های عجیب و غریب چینی نباشید.
همچنین مجموعه ی انیملند درنظر دارد تا درآینده ای نه چندان دور انیمه های ژاپنی را نیز به کارنامه ی خود اضافه کند.
 در نظر داشته باشید با توجه به قیمت های روز افزون مخارج سایت و ترجمه و دشواری های بسیار در امر دانلود و آپلود انیمه ها  همواره زیرنویس هارا با نازلترین قیمت در اختیار شما کاربران عزیز قرار می دهیم که با تخفیف های در نظر گرفته شده مبالغ کمتری نیز میشوند.
ما همواره در این راه تلاش کرده ایم تا از مجرب ترین تیم ترجمه در ارائه ی خدمات زیرنویس فارسی انیمه ها استفاده کنیم. همچنین تیم جداگانه ای را در اینستاگرام مجموعه مستقر ساخته ایم تا درجهت پیشبرد اهداف سایت مارا یاری کند.
همچنین اطلاعات قرار گرفتن قسمت های جدید انیمه ها را در کانال تلگرام سایت گزارش میدهیم تا کابران عزیز از تازه های قرار گرفته در سایت مطلع شوند و به زودی نوید کانال اخبار انیمه ها را در تلگرام به شما کابران عزیز میدهیم که در دست اقدام است.
در انتها از شما کابران عزیز تقاضا داریم مارا با نظرات خود در مورد انیمه ها در ارائه ی خدمات بهتر یاری کنید و انتقادات و پیشنهادات خودرا با ما در میان بگذارید و همواره با حمایت های خود مارا دلگرم کنید .
با انیملند متفاوت تماشا کنید

#